O systéme Fastlock

Harmónia a funkčnosť

Moderné strešné riešenia Fastlock® umožňujú vytvoriť originálne zastrešenie, ktoré sa vyznačuje ľahkosťou a decentným tvarom a výnimočnou odolnosťou materiálu. Ideálne sa osvedčujú ako prvky s ochrannou funkciou, pričom zaisťujú neobmedzený prístup svetla.

Zastrešovací systém Fastlock® okúzľuje svojou eleganciou a harmonickým tvarom. Investorov, ktorí si cenia praktické riešenia, nadchne komfort používania a jednoduchosť montáže, naopak, investori, ktorí kladú dôraz na originalitu, nájdu spôsob, ako neštandardne upraviť priestor.

Decentný tvar

Systém Fastlock® umožňuje vytvorenie harmonického priestoru, ktorý ideálne ladí s prostredím. K základným prvkom systému Fastlock® patria panely, ktorých pravidelná štruktúra a pružnosť rozhodujú o výnimočnosti estetického vzhľadu objektu.

Ich jednoduchý tvar v spojení s jemne vyznačenými líniami dodáva zastrešeniu kompaktnú formu.

Trvalá ochrana

Systém Fastlock® je jednovrstvová strecha vyrobená z najkvalitnejšieho škandinávskeho polyuretánu, ktorý odoláva aj tým najnáročnejším poveternostným podmienkam. V štandardnej ponuke sú dostupné biele a priehľadné panely. Pri mierne zamračenej oblohe prepúšťajú biele panely príjemné, jemné svetlo, a počas slnečných dní sú dokonalou ochranou pred slnkom, nakoľko odrážajú vyše 70% UV žiarenia. Priehľadné panely sa ideálne hodia na miesta, kde sa vyžaduje maximálny prístup svetla, napr. do priestorov s veľkým množstvom zelene, rôznych prechodov či pavilónov.

Fastlock® je výnimočne pevný a odolný voči náročným poveternostným podmienkam. Ani dážď, ani sneh, a dokonca ani hrozivé krupobitie nemôžu poškodiť jeho povrch

Pohodlné používanie

Udržanie čistoty zastrešenia Fastlock® ostáva v rukách prírody - na vypláchnutie prípadných nečistôt postačí dážď. Umožňuje to originálna stavba panelov a ich tesných spojov vytvárajúcich odkvapové žliabky, ktorými steká voda, a popritom zachytáva všetky nečistoty. Vďaka vypuklému tvaru panelov a optimálnej výške prvkov klik systému, je odvádzanie vody vždy rovnomerné - dokonca ani silný vietor či prudký lejak nie sú schopné tomu zabrániť.

Jednoduchá montáž

Panely Fastlock® boli navrhnuté tak, aby ich montáž nemala negatívny vplyv na tesnosť strešnej krytiny. Upevňujú sa pomocou klik systému zatlačením jedného záhybu do druhého. Tento proces nevyžaduje prevrtávanie ani iný zásah do štruktúry panelov. Spájanie do strešných lát je taktiež jednoduché a podľa želania sa môže vyhotoviť vo viditeľnom alebo neviditeľnom prevedení. Vďaka širokému výberu doplnkov má investor možnosť elegantnej konečnej úpravy okraja strechy, pri zachovaní úplnej tesnosti.