Striešky Fastlock®

 • Strieška Fastlock 2.0

  Strieška Fastlock je určená na montáž nad klasickými vchodovými dverami budovy.

 • Strieška Fastlock 3.0

  Za účelom zaistenia estetického vzhľadu a životnosti výrobku sa používa konštrukcia z práškovo maľovaných hliníkových profilov.

 • Drevená strieška Fastlock 2.0

  Drevená strieška Fastlock® 2.0 je určená na montáž nad klasickými vchodovými dverami budovy. Za účelom zaistenia estetického vzhľadu a životnosti výrobku sa používa konštrukcia z lepeného dreva maľovaná vo farebnom odtieni Tík.

 • Drevená strieška Fastlock 3.0

  Drevená strieška Fastlock® 3.0 je určená na montáž nad klasickými vchodovými dverami budovy. Za účelom zaistenia estetického vzhľadu a životnosti výrobku sa používa konštrukcia z lepeného dreva maľovaná vo farebnom odtieni Tík.

 • Strieška Fastlock 2.0 balkón

  Strieška Fastlock 2.0 Balkón je vyhotovená z oceľovej nosnej konštrukcie a striešky Fastlock 2.0. Celá konštrukcia je práškovo maľovaná vo farebnom odtieni RAL 9006 (strieborná farba). Strešný plášť je vyhotovený zo 4 kusov strešných panelov Fastlock UNI s dĺžkou 2,0 m.

 • Strieška Fastlock 3.0 Balkón

  Strieška Fastlock 3.0 Balkón je určená na zastrešenie balkóna so šírkou do 1,6 m do 2,6 m na posledných (najvyšších) poschodiach obytných budov. Strieška Fastlock 3.0 balkón je vyhotovená z oceľovej nosnej konštrukcie a striešky Fastlock 3.0. Celá konštrukcia je práškovo maľovaná vo farebnom odtieni RAL 9006 (strieborná farba). Strešný plášť je vyhotovený z 5 kusov strešných panelov Fastlock UNI s dĺžkou 3,0 m.