Úžitkové výhody

Modernosť a estetika

Strešné okno Kominiarczyk® je ideálne riešenie pre modernizáciu plochej strechy. Po namontovaní sa stane skutočnou ozdobou domu a zaručuje pohodlné používanie. Kominiarczyk® je moderný výrobok, ktorý v sebe spája veľa predností: vysokú kvalitu surovín, výnimočne estetický vzhľad konečnej úpravy a spoľahlivú funkčnosť.

Strešné okno Kominiarczyk® sa ideálne hodí pre ploché strechy, zabezpečuje dodatočné presvetlenie miestnosti a ponúka bezpečné a moderné riešenie výstupu na strechu.

Ekologické presvetlenie

Kominiarczyk® - strešné okno pre plochú strechu z funkciou výlezu predstavuje ideálny spôsob, ako presvetliť miestnosť alebo schodište. Zaisťuje maximálny prístup prirodzeného svetla a umožňuje šetriť elektrickú energiu.Kominiarczyk® má veľmi vysokú izolačnú schopnosť, ktorá zaručuje, že teplo nebude unikať z interiéru budovy.

Kupolka strešného okna, vyrobená z akrylu - dostupná v priehľadnej a bielej variante - zaručuje 73% priepustnosť prirodzeného svetla.

Odolnosť a tesnosť

Konštrukcia strešného okna Kominiarczyk® ako aj suroviny, z ktorých je vyrobené, zaručujú dlhoročnú tesnosť a účinnú ochranu voči prenikaniu vody do interiéru budovy. Zaisťuje tiež výnimočnú odolnosť voči pôsobeniu silných nárazov vetra, vďaka čomu eliminuje riziko strhnutia krytu zo strechy, čím predchádza vzniku nebezpečných udalostí

Bezpečnosť

na ktorú sa môžete spoľahnúť
Strešné okno Kominiarczyk® bolo navrhnuté tak, aby ho bolo možné stabilne nainštalovať na strešnú krytinu budovy. Jeho špeciálna konštrukcia: podstavy okna, uzatvárací rám a príslušenstvo umožňujú komfortný a šikovný výstup na strechu napr. za účelom technického servisu. Dodatočne je Kominiarczyk® vybavený zámkom na kľuč a zaisťuje spoľahlivú ochranu proti prístupu nepovolaných osôb.

Každý investor si môže zvoliť vhodné strešné okno Kominiarczyk® podľa individuálnych potrieb - detailná ponuka je dostupná na www.fastlock.sk.